Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Napsali o nás

        Daniël Hagen ředitel Dutch Masters s.r.o.

  V Holandsku začala v sobotu plavební sezóna a tak jsme opět na dva dny vypluli na kanály s 13 loděmi a cca stovkou začátečníků pod vedením našich kapitánů na tzv. Zkušební plavbu. K obědu jsme měli polévky Expres Menu, k večeři hotovky Expres Menu. Předpremiéra Expres Menu v rámci plaveb Skippers Club by Dutch Masters se uskutečnila již na tzv. Zamykání kanálů na konci října, kde jsme stejná jídla vyzkoušeli na cca 50 zkušenějších skipperech. A předtím jsme stejná jídla "testovali" i na našich kapitánech. Dodnes mi sice není jasné, jak je možné, že tyto výrobky mají pro loďaře tak úžasné skladovací vlastnosti (do 30 stupňů bez ledničky!), trvanlivost (rok) a přesto jsou bez chemie a navíc - mají chuť i vůni - obojí skvělé. Tohle není reklama, jen reakce velmi spokojeného zákazníka :-) Daniël Hagen, ředitel Skippers Club by Dutch Masters.

 

          Časopis CAMPING, CARS & CARAVANS

             Jak se stravovat zdravě na dovolené?

              V časopise CAMPING, CARS & CARAVANS napsalí o nás článek. Přečíst si ho můžete zde.

            

              FIT MENU - chytrá strava

               Snad každý už vyzkoušel zázračné prostředky na hubnutí či nejrůznější diety. Pro zdravé hubnutí existuje řešení - FIT MENU

Celý článek najdete ZDE
 

Nastartujte metabolismus jídlem!

  "Nestačí jen počítat kalorie," říká Petr Sogel, výrobce hotových jídel pro redukci váhy. "Aby člověk nebyl unavený z
      jednostranného jídla, je třeba se soustředit na to, aby pokrmy obsahovaly ideální poměr bílkovin (40 %), sacharidů (30%) a tuků
      (30%). To dokáže báječně nastartovat metabolismus
a rozjet úspěšné hubnutí." 

Celý článek najdete ZDE
 

Polední dieta

  Máte problém se při hubnutí zdravě a výživně naobědvat? Můžete mít připravené dietní krabičkové jídlo. "Naši zákazníci si                            mohou nakoupit buď mražená nebo sterilovaná jídla," říká Petr Sogel z firmy EXPRES MENU. "Vůbec se nemusí starat o počítání                  kalorií, protože jídlo splňuje všechny požadavky nízkokalorického redukčního pokrmu. Oběd má kolem 1500 kJ." 

Celý článek najdete ZDE

             Testovali jsme za vás aneb 'Krabičkové diety' pod drobnohledem

  Fit menu - Firma nabízí hlavní jídlo (oběd nebo večeři). Jde o mražené pokrmy, které se prodávají ve vybraných prodejnách v republice.         Uvažuje se o prodeji v lékárnách v mrazicích boxech. Na dobírku zasílá sterilované jídlo, které se jmenuje Krotitel tuku. Blesk ocenil maso       tří barev a rýžový nákyp se šmakounem (Shmaky) a švestkami. Všechny pokrmy mají kolem 1500 kJ a stoj  65 Kč. 

Celý článek najdete ZDE

 

         

            Chcete se stravovat zdravě bez práce?

              Úplnou novinkou je produkt KROTITEL TUKU. Trošku nadnesený název i konzistence připomíná tukožroutskou polévku, ale zde veškerá                         podobnost končí. Jde totiž o polévku, která poslouží jako hlavní jídlo. Obsahuje optimální poměr bílkovin, tuků a sacharidů pro redukci váhy.                       Bílkovinnou a tukovou složku tvoří mleté libové hovězí maso, sacharidy cizrna, žampiony, paprika, rajčata, zelí, cibule, česnek, mrkev a hrášek.                 Pokrm má na porce o váze okolo 300 g jen 900 kJ. 

            Celý článek najdete ZDE

 

 

             Naservírovali jsme Australanům gulášek

               V australských rodinách se mají začít podávat k večeři jídla podezřelých názvů. Svíčková, španělští ptáčci nebo tradiční český                                        guláš. Potraviny, které díky speciální technologii sterilace a balení přežijí bez újmy i tamější horké podnebí, bude v  Austrálii prodávat trutnovská                firma EXPRES MENU. 


    Celý článek najdete ZDE

TOPlist