Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

dodací podmínky

 

DODACÍ PODMÍNKY

Zboží zasíláme Českou poštou s.p., na výběr máte z následujících způsobů plateb a doručení:

 1. Balík - platba dobírkou
  Po objednání zboží obdržíte e-mailem potvrzení Vaší objednávky. Za zboží platíte při převzetí od přepravce České pošty na Vámi zvolené adrese, kterou jste uvedli na Vaší objednávce. 
  Cena poštovného: 180 Kč vč. DPH
  Cena poštovného je do 15 kg. Nad 15 kg bude účtováno poštovné dle tarifu České pošty, obchodní balík.
 2. Balík - platba bankovním převodem
  Po objednání zboží obdržíte e-mailem potvrzení Vaší objednávky. Na základě tohoto potvrzení provedete platbu bankovním převodem na účet u mBank č. 670100-2204179726/6210 (číslo účtu je také uvedeno na potvrzení Vaší objednávky). Variabilní symbol je uveden v e-mailu s potvrzením objednávky). Varianilní symbol je nutný k identifikaci Vaší platby! Zboží je odesláno ihned po obdržení příslušné částky na náš účet. 
  Cena poštovného: 130 Kč vč. DPH
  Cena poštovného je do 15 kg. Nad 15 kg bude účtováno poštovné dle tarifu České pošty, obchodní balík.
 3. Osobní odběr na naší provozovně
  Pro osobní odběr vyberte jakýkoliv způsob doručení a do poznámky uveďte, že si zboží vyzvednete osobně. Uvedené poštovné vám nebude účtováno. Po objednání zboží obdržíte e-mailem potvrzení Vaší objednávky. Za zboží platíte při převzetí na naší provozovně v Moravanech u Brna. Zboží si můžete vyzvednout po telefonické domluvě minimálně den předem. Zde je mapa a kontakt na nás 
  Cena poštovného: 0 Kč vč. DPH

Další informace k doručení Českou poštou (platí pro obě varianty balíku): 
Poštovné je konečné a bez dalších poplatků. Dle Vašeho výběru je přidáno k celkové částce ve Vašem nákupním košíku.  
Pokud Vás přepravce nezastihne na Vaší doručovací adrese, uloží Vám do poštovní schránky Výzvu o uložení zásilky na pobočce České pošty v místě Vašeho směrovacího čísla (PSČ). 
POZOR: Úložní doba balíku na České poště je POUZE 7 dní !
V případě, že si objednané zboží nevyzvednete, budou při Vaší další objednávce připočítány poštovní náklady nevyzvednuté objednávky a budeme vyžadovat úhradu zboží předem na náš účet. V případě, že budete chtít nevyzvednutou objednávku znovu doručit, připočteme k objednávce poštovné za znovudoručení 80,- Kč v případě úhrady předem na účet nebo 115,- Kč v případě dobírky.

TOPlist